180 Modern

OPIS

Wyjątkowy dom typu bliźniak.

Budynek posiada dwa wejścia do oddzielnych przestrzeni mieszkalnych, z których jeden układ funkcjonalny jest lustrzanym odbiciem drugiego wzdłuż osi podłużnej, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności dwóch mieszkających w pojedynczym budynku rodzin. Efekt ten został osiągnięty przez zmianę kąta ostrości pewnych ścian względem siebie na bardziej rozwarty, nie krzywdząc przy tym zasad ustawienia budynku względem stron świata. W przestrzeni parteru, po wejściu do budynku od strony północnej, znajduje się hol wejściowy, pełniący rolę głównej komunikacji parteru. Z tej części domu można się dostać do dwóch osobnych sypialni, z których każda przewiduje miejsce dla dwóch użytkowników. Każda sypialnia posiada integralną łazienkę. Z holu dostęp jest również do
toalety ogólnodostępnej, pomieszczenia techniczno gospodarczego oraz do strefy dziennej każdej części, czyli przestrzeni jadalni połączonej z aneksem kuchennym, salon oraz wyjście na taras. Nad piętrze znajduje się przestrzeń rekreacji (tu czytelnia) oraz kolejna sypialnia, mogąca pomieścić do dwóch osób.
Dodatkowo – wokół budynku przewidziano taras drewniany, zadaszony, osobny dla każdej części.

Rzuty

Podstawowe informacje:

Zapytaj o wycenę!

Do każdego podchodzimy indywidualnie zapytaj o wycenę realizacji dopasowaną do Ciebie.

Zapytanie

Stan Surowy Otwarty

„Stan Surowy Otwarty” Obejmuje wykonanie konstrukcji szkieletowej budnku

"Pod Klucz"

Wykończenie pod klucz jest dedykowana dla osób pragnących zdjąć z siebie ciężar inwestycji. Korzystając z tej opcji otrzymasz dom gotowy do użytkowania.

Stan Deweloperski