205 Modern

OPIS

Parter – w przestrzeni parteru, przed wejściem do budynku od strony północnej, znajduje się ganek zadaszony z miejscem na ławę. Po wejściu znajdujemy się na granicy strefy dziennej i nocnej w postaci holu z którego dostęp jest do dwóch sypialni(1 i 2os.) z dodatkowymi łazienkami oraz toalety dla gości w części wschodniej budynku oraz dostęp do kuchni, jadalni oraz salonu z wyjściami na taras. Przestrzeń salonu została dodatkowo obniżona względem poziomu parteru aby przewidzieć przestrzeń dla antresoli widokowej na półpiętrze. W przestrzeni parteru znajduje się także spiżarnia oraz

schowek techniczno gospodarczy(koło kuchni/jadalni), natomiast sypialnia 2 osobowa posiada dodatkowo garderobę.

Piętro – schody z parteru prowadzą przez antresolę znajdującą się na półpiętrze, na przestrzeń komunikacji piętra, skąd można dostać się do trzech osobnych sypialni 1 osobowych, do których przewidziano osobne łazienki. Na piętrze znajduje się również taras widokowy w części wschodniej.
Pozostała część piętra jest przestrzenią otwartą pustą nad salonem oraz jadalnią parteru.

Piwnica – fragment budynku w części południowej został podpiwniczony, oraz przeznaczony na przestrzeń techniczno gospodarczą oraz magazynową. Znajduje się tu magazynek na drewno, pralnia oraz kotłownia.

Dodatkowo – od strony południowej i zachodniej znajduje się taras dwupoziomowy.

Rzuty

Podstawowe informacje:

Zapytaj o wycenę!

Do każdego podchodzimy indywidualnie zapytaj o wycenę realizacji dopasowaną do Ciebie.

Zapytanie

Stan Surowy Otwarty

„Stan Surowy Otwarty” Obejmuje wykonanie konstrukcji szkieletowej budnku

"Pod Klucz"

Wykończenie pod klucz jest dedykowana dla osób pragnących zdjąć z siebie ciężar inwestycji. Korzystając z tej opcji otrzymasz dom gotowy do użytkowania.

Stan Deweloperski